Як лікувати вивих можна знайти у багатьох відомих професорів, кожен з яких відкрив свій особистий спосіб. Серед них і Джанелідзе, і Купер, і, самий, напевно, поширений, метод Кохера. Деякі випадки вимагають негайного залучення фахівців, тому як, вивих лікувати не завжди можливо в домашніх умовах і тим, що є під рукою.

Найкраще, що можна зробити, щоб вивих лікувати - повністю розслабити м'язи. Для цього найчастіше використовується знеболююче, без якого краще не обходитися. Якщо ж вивих лікувати самому представляється реальним, то слід, для початку, накласти тугу пов'язку, щоб зафіксувати вивиху місце. Взяти можна косинку або щось на подобу з будь-якої тканини.


Якщо потрібно вправити вивиху місце, то це слід зробити по можливості швидше, поки не з'явився набряк. Але, в основному, звичайно, про те, як лікувати вивих, може сказати тільки фахівець в даній області після огляду і рентгена. Тому кращим дією в разі - як лікувати вивих, є напрямок прямо в лікарні. Провівши всі необхідні маніпуляції, лікар в Травмапункти зможе вправити вивиху місце, сильно натиснувши в потрібному місці до поява характерного клацання, після якого стане реальним рух в суглобі. Головне пам'ятати, що вивих не є вже дуже серйозною проблемою, якщо вчасно його вправити, і навпаки становить реальну загрозу для працездатності в подальшому, якщо їм не зайнятися вчасно.