Імбир відбувається з країн Південної Азії. Зараз він вирощується в Індії, в Китаї, в Західній Африці. Але на сьогоднішній день імбир вирощують в домашніх умовах.

Як садити імбир - корінь імбиру можна придбати на ринку або в овочевому відділі майже будь-якого магазину. Він повинен бути свіжим, з гладкою шкіркою. Якщо ж корінь трохи підсох, його слід покласти на 3-4 години в теплу воду, щоб розбудити "сплячі" нирки. Імбир рекомендовано садити на початку весни. У вересні кущ імбиру починає підсихати і розвалюватися, тому коріння викопують і зберігають у прохолодному темному місці до приходу весни. Перед тим, як садити імбир в землю, необхідно придбати широкий горщик (корінь імбиру росте вшир) з дренажними отворами.


На дно горщика викладають близько 2 см дренажного матеріалу для того, щоб корінь імбиру НЕ загнивав при застої води. На дренаж засипають 6-7 см землі, а поверх укладають кореневище горизонтально, нирками вгору. Корінь імбиру присипати зверху невеликою кількістю землі. Горщик слід помістити в світле тепле місце і добре полити. Надалі, поливати імбир потрібно мінімально, але завжди підтримувати грунт в зволоженому стані. Перші пагони можуть з'явитися через 2 тижні з дня посадки. У цей період грунт слід поливати рясніше, щоб не допустити засихання. Влітку рослина може почати цвісти, а восени пора збирати врожай.