У мріях кожна людина - успішний, багатий, сильний, красивий, коханий, а в реальності наші мрії виконуються не так часто, як би нам хотілося. Головні причини невдач всім давно відомі: страх, невпевненість у собі, лінь і брак знань, але часто хочеться виправдати промахи чимось незалежних від волі людини: долею, втручанням недругів або просто їх заздрістю, при цьому забуваючи правило: невдахам ніхто не заздрить. Але рано чи пізно настає момент, коли одне з бажань стає настільки сильним, що для його виконання людина готова піти на все і починає шукати способи, як виконати бажання швидко.

Один з найвідоміших і часто застосовуваних способів виконання бажань давно описаний: метод візуалізації.


Щодня хвилин десять перед сном людина розслабляється в звичній обстановці і представляє в мріях своє бажання, якомога чіткіше описуючи при цьому кожну деталь так, як ніби це вже трапилася. Якщо вірити різним гуру, то дуже швидко бажання здійсниться без зусиль: варто уявити мішок грошей на ніч і невідомо звідки вони з'являться, тільки обов'язково потрібно налаштуватися на позитив. Метод захоплює простотою і дуже подобається ледачим - адже треба тільки лежати і мріяти.

Втім реальний спосіб, як швидко виконати бажання, мало кому подобається, але працює набагато краще: робота над собою, становлення себе, як особистості, позбавлення від комплексів, розвиток впевненості в собі, самоповаги і сили волі