Дна початку будівництва нам потрібен звичайно фундамент. Якщо вам не потрібен підвал, то цілком згодитися стовпчастий фундамент. Якщо грунт пухкий, то бажано фундамент робити глибше. Після того як встановлено фундамент перейдемо до самого будинку, його будівництві.

Як будувати з бруса - найважливіший момент в будівництві будинку це становище в підставі вінця з бруса. Поверхня фундаменту бажано, щоб була гладкою, покладіть брус так що б він рівно лежав, все звіряйте з рівнем. Щоб зробити кутове з'єднання вінця, потрібно на брусі зробити поглиблення під прямим кутом, поглиблення повинно доходити до середини бруса. Але перед тим як все це робити не забудьте просочити добре брус спеціальним складом, а на сам фундамент покласти гідроізоляційний шар.


Після того як ви поклали нижній вінець, в цілому вам буде зрозуміло як і що робити далі, потім ви проробляє теж саме і з другим вінцем і далі. Всі інші вінці аналогічні першому відрізняється тільки кутове з'єднання, так як на подальших вінцях на відміну від першого на кутах вони ставитися на шип. Що б уникнути перекосів між брусами, вінці потрібно з'єднувати між собою нагелями, це стрижні і хорошою деревини, діаметром 30 мм і довжина повинна бути близько 300-250 мм. Нагель потрібно встановлювати в отвори на кутах вінця спеціально пророблені після укладання чергового ряду. Довжина нагеля повинна дорівнювати півтора бруса, і на трохи більше довжини самого нагеля.