Усім хочеться виглядати відмінно на новий рік, так що б все це помітили і відзначили. Для цього дуже важливо, яка у вас буде зачіска, при цьому зачіска повинна бути дуже стійкою, тому що їй належить довга новорічна ніч. При цьому таку зачіску можна зробити і самостійно вдома.

Як зробити новорічну зачіску - для початку потрібно зрозуміти яка вона буде . Якщо у вас намічаються, якісь ігри на повітрі або танці до упаду, то вам потрібні будуть недбало укладене завитки. При такій зачісці все буде відмінно виглядати, навіть якщо трохи розтріпає волосся.

Перш за все звичайно потрібно вимити і висушити волосся. Після цього потрібно обробити їх феном. Коли волосся будуть майже сухі, нанесіть на них засіб для укладання, після цього візьміть бігуді на липучках, або термо-бігуді, і накрутіть на них волосся.


Рамен потрібно підбирати так що б вийшов потрібний вам ефект.

Потім зніміть бігуді, і як би розчешіть волосся пальцями. Трохи окропити на них лаком для волосся. Потім відкидаєте волосся назад, і укладаєте їх гребінцем, роблячи проділ, знову покриваєте лаком. Потім зробіть чубок, сформуйте е щипцями для завивки. Чубок теж бризкаєте лаком.

Ті кучері, що у вас вийшли, можете залишити так, або ж додати красиві гребені. Якщо вам хочеться що б зачіска була високою, трохи підніміть їх щіткою і зробіть джгут але не тугий. Після цього закріплюєте на потилиці шпильками його і потім прикріплюєте ошатну шпильку.