Усім людям у світі, коли-небудь зустріти таку проблему - бруд на шкіряних рукавичках. Особливо це псує настрій, коли рукавички білі. Справа це нескладне - як чистити шкіряні рукавички - але на це може піти чимало часу. Розгляд цієї статті допоможе дізнатися про способи чистки рукавичок.

Способів чищення рукавичок не так вже й багато. Ось перший: Якщо рукавички несильно забруднені, то їх можна почистити хлібним м'якушем з молоком або з водою. Жир молока додасть їм еластичності, але не варто ним зловживати. Зверну увагу на те, що якщо рукавички не сильно забруднені їх можна відмити м'якушем. Але краще не зловживати цим способом.

Другий спосіб. Потрібно збити білок від яйця і протирати ним рукавички чимось м'яким.


Але якщо нічого не виходить, можете випрати рукавички тільки звичайно не в пральній машині. Тут допоможе мильний розчин з шматків мила, але для початку розчиніть мило. Найголовніше це після прання не ложить рукавички сушитися на сонці або на обігрівач, загалом, на тепле місце. Можна подумати, що тут такого, що вони лежать на сонці? Результат сумний. Рукавички деформуються і заморщіваются.

Ну а якщо рукавички все-таки втратили форму, не можна втрачати надії! Їх можна відновити за допомогою кастровое масла. Треба взяти що-небудь м'яке і швиденько протерти рукавички. Тоді вони знову знайдуть колишню велич!

Чистити шкіряні рукавички дуже легко і просто.