Спідниця пачка ідеально підходить для маленької принцеси. А кожної матері хочеться, щоб її дочка була саме такою. Та й вже подорослішала дочки буде куди одягнути подібну річ. Як шити спідницю пачку може розповісти багато інтернет видань, що достатньо просто зробити власними руками.

Для початку слід обхопити талію метром і зшити гумку такого розміру. Потім нарізати багато смуг з тканини (кращий у даному випадку фатин). Після чого ці смуги обмотувати навколо гумки і зав'язувати у вузол. І так послідовно перев'язати всі смужки (можна брати різнокольорові і різнофактурні, буде веселіше виглядати). Заключним етапом стане протягування атласної стрічки повз гумки, яку слід зав'язати красивим бантом, вона послужить своєрідним поясом.


Якщо смужки тканини були зав'язані нерівномірно, то їх можна підрізати ножицями або ж навпаки зробити художні рвані кінці, які будуть злегка легковажно і недбало, але дуже естетично виглядати. Також краю можна декорувати додатковими елементами, як наприклад стрази, намистинки, наклейки та інше. При наявності творчої жилки навіть таку просту річ як спідниця пачка можна зробити вкрай незвично і оригінально. Вона буде виглядати шикарно як на тематичному маскараді, так і на звичайному урочистому святі.