Підгузки шити не на стільки складно, як видається на перший погляд тим, хто звик бачити навколо виключно магазинні памперси. Але в минулі часи жінки якось справлялися. Алгоритм як шити підгузники досить простий.

Необхідно взяти відріз з марлі і скласти в декілька шарів від трьох-п'яти до семи-восьми , за бажанням і потребам, а також із зверненням уваги на вік дитини. Складається рівним квадратом, наприклад 50 на 50 см або 80 на 80 см, знову ж таки в залежності від віку малюка. Краю отриманого квадрата слід застрочити на машинці і, по суті, підгузник готовий. Закріпити його на дитині також не дуже складно - скласти трикутником, просунути під дитину вершиною до низу, і закріпити всі три кути на животику чимось із зручних для мами засобів - наприклад липучками.


Також можна просто зверху туго сповивати, або одягати в щось щільне, але не заважає вільно рухатися дитині. У такому підгузку маляті буде затишніше, ніж у покупному аналогу, і цей варіант більш підходящий для ніжної шкіри немовляти і тих крихт хто схильний в попрілостей і алергічних висипань в районі попи. Саморобний підгузник має свої недоліки - як наприклад складність у створенні, але ж і магазинний памперс має своїм недоліком - дорожнечу, часом не кожному по кишені. Так що вибір шити або купити залишається за мамами.