Давайте спробуємо розібратися з тим, що ж таке плитка, і навіщо її потрібно укладати.

Природно, що багато хто мріє укласти плитку, скажімо, у себе на кухні, або у ванній. А багато екстримали навіть доходять до того, що укладають її і в кімнатах. Природно, що плитка взагалі-то, це класна річ, адже це кераміка, а кераміка, як відомо, не так сильно руйнується водою, як шпалери. Шпалери - це теж добре, але уявіть собі, що у вас є сусіди, які постійно вас заливають. Що ви будете робити тоді? Ясна річ, що з цим вельми важко, коли є сусіди, які чекають не дочекаються, щоб не залити когось. Тут хочеш не хочеш, а почнеш вовком вити мимоволі!

Але у плитки теж є свої недоліки. З часом ця плитка може відвалитися, або ж пожовтіти, скажімо, ось тоді доведеться міняти плитку, як би вам це не було прикро.

Ну, наприклад, якщо ви хочете, щоб ваша плитка була довговічною, то потрібно , природно, вибирати не з дешевої кераміки, далі, потрібно вибрати такий матеріал, клей, який буде довго триматися.


Є такий клей, який називається, якщо я не помиляюся, церізітом. Хороший склад, довго тримає, і кріпить, що називається, намертво.

Так що, тут потрібно вибирати, і вибирати ретельно.

Що ж стосується того, як правильно укладати плитку, то пропоную вам переглянути одну відеопрезентацію, яка розповідає про те, як саме потрібно укладати плитку:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch?v=2ipTNplk0Rc

надеюсь, що це відео допоможе вам правильно розібратися з укладанням плитки у вашому домі.

Удачі вам!