Давайте спробуємо розібратися з цим питанням.

Бувають такі моменти, коли ми щось поспішаємо зробити в комп'ютері, і доводиться все робити вельми швидко, і іноді наша голова не встигає за нашими руками. Це буває досить часто, коли людина вельми напружено працює, і йому доводиться робити кілька справ одночасно.

Отже, уявімо собі, що нам потрібно замінити один файл іншим. І що виходить, ми вже починаємо замислюватися після, коли вже зроблено справу. Наприклад, ми згадуємо, що в тому файлі, який ми замінили, було те, чого не було в тому, яким ми цей файл замінили.

У результаті виходить, що ми втратили потрібну нам інформацію. Хоча, можливо, що ця інформація була безмежно малою, скажімо, кілобайт десять - двадцять, але все одно, це може бути важлива інформація.

Так, так от, справа в тому, що файл можна спробувати відновити в тому випадку, якщо ви видалили файл, але нічого не записували на місце цього файлу.


Коли ж ви замінили один файл іншим, тоді це буде зробити практично неможливо. А, тим більше, якщо ви користуєтеся SSD-накопичувачем. Адже при видаленні з цього накопичувача видаляється повністю файл, відбувається це не так, як на звичайному магнітному диску.

Хоча, якщо у вас включено відновлення системи, то ви можете спробувати повернути ваші дані відкотивши на останню крапку. Але це потрібно робити уважно, так як ви можете відновити той стан, коли файлу ще не було.

а взагалі-то, я б вам рекомендував все ж працювати в комп'ютері уважно, бо відновлення файлів це трудомістка робота.

Успіху вам!