Так, скільки людство живе на землі, кожен з нас хоче щось комусь довести, і вважає, що те, що він пропонує, це найкраще, що існує в цій грішній життя. Адже ми мислимо кожен по-своєму, і кожен бачить щастя зі своєї точки зору. Тому-то, воно й добре, що ми всі різні. але якби люди ще додумалися до того, що чварами і війнами справу не вирішити, то це взагалі було б чудово, і всі були б по-своєму щасливі.

Так, щодо зимової гуми. Я так розумію, що мова йде про ту гумі, яка змінюється на літні та зимові. Тобто, літні та зимові колеса, хоча, я можу й помилятися.

Тут можна тільки сказати те, як свого часу говорив цар Соломон, а саме: "Зле" Зле "- говорить покупець, а коли дає - хвалиться ".

Тобто, кожен виробник хвалить по-своєму. єдине, що я вам можу сказати, вам потрібно спілкуватися з менеджерами магазинів, які продають цю гуму, тобто, колеса для автомобілів.


Я розумію, що зараз менеджери працюють не на своєму місці, що багато влаштовані по знайомству, але потрібно шукати не базарчики, де продаються колеса, а саме фірмові магазини. Зараз реклам вельми багато, тому у вас є широкий вибір по частині коліс.

Адже такі фірми, як "Рено", виробляють не тільки автомобілі, які відрізняються своєю якістю, а й колеса до цих автомобілів. Тільки дивіться, щоб не було підробок з сонячного Китаю.

А такі речі, як правило, дуже люблять підробляти, і коштують вони дешевше, і сертифікати підроблені.

Так що, тут все у ваших руках, вчіться вибирати.

Бажаю вам міцного здоров'я!