Отже, спробуємо розібрати цю тему. Справа в тому, що іноді, коли люди потрапляють в соціальну мережу, вони починають знайомитися з її інтерфейсом, якщо ж вони раніше, скажімо, були в "Скайпі", або в ICQ, то вони починають задаватися питанням про те, чи можна, так само, як і в "Скайпі", або в ICQ зробити так, щоб можна було створювати різного роду групи, зустрічі, загалом, створювати конференції.

і от. настає час, коли ви створили свою першу групу в тому ж "Вконтакте". Ви, природно, задоволені своїми успіхами, вам сподобалося. Але минув певний час, і ви переконалися, що група вам вже не потрібна більше.

тоді ви починаєте задаватися питанням про те, як же можна видалити ту, чи іншу групу. Вона ще називається "співтовариство".

Тоді ви не знаєте, що з нею робити. Можливо, що хтось заходить з ваших співучасників колишніх, і нададуть вами повідомленнями, і ви не знаєте, як позбутися від настирливих відвідувачів.


Ось тоді-то ви шукаєте, як видалити ці групи.

Для того, щоб видалити вашу групу, вам потрібно зайти в цю групу. Після цього потрібно поудалять все, що там є, і учасників, і відео, і аудіо, загалом все, що там залишилося. Після цього, змініть, якщо це група, тип на приватну. Збережіть і вийдіть з групи.

Не знаю чому, але саму групу видалити в соціальній мережі "Вконтакте" вам видалити неможливо. Але адміністрація говорить про те, що порожня група вже діяти не буде, і вже вас ніхто не буде турбувати.

Звичайно, вірити на слово не варто, але іншого вибору, якщо ви вже підписалися на "Вконтакте" у вас просто не існує.

Бажаю вам здоров'я і удачі!