Як правило, це питання турбує тих, хто тільки що придбав комп'ютер, і не знає, як потрібно ним користуватися. Ну, по-перше, коли ми купуємо комп'ютер, або навіть просто деталі до комп'ютера, природно, що нам хотілося б точно знати, який конфігурації у нас залізо, і не підмінили нам чогось у магазині. Адже з них станеться!

Може вам сказали, що обсяг оперативної пам'яті у вас на планку чотири гігабайти, а насправді там тільки два. Адже в магазині ніхто не заважає надрукувати на папірці, що оперативна пам'ять одна, а насправді вона інша. так що, тут потрібне око та око!

Отже, оперативна пам'ять - це одна з найбільш найголовніших систем в нашому комп'ютері, і в інших цифрових пристроях, в тому числі і в мобільних телефонах. Без неї система навряд чи зможе не те, що працювати, взагалі ніяк не завантажиться, та й BIOS буде сигналити, як божевільний.

Адже система поміщає свої блоки в оперативну пам'ять, а інакше, уявіть, скільки потрібно було б дискового простору, щоб працювала система! Та й не потрібно тут дисковий простір, так як все, що система поміщає в оперативну пам'ять потім стирається при виключенні, а на диску таке буде займати місце, і нічого більше.

Щоб дізнатися обсяг вашої оперативної пам'яті, вам багато не потрібно.


Зайдіть в "Панель управління", там є "Система". Відкриється діалог "Властивості системи". Ось тут ви і можете дізнатися обсяг оперативної пам'яті. Оперативна пам'ять в системі означена абревіатурою ОЗУ (оперативне запам'ятовуючий пристрій).

Як бачите, все просто і не потрібно довго шукати.

Удачі вам!