Спробуємо детальніше розібрати це питання. Адже він вимагає, як я розумію, грунтовного з'ясування.

отже, спочатку потрібно дізнатися, що ж таке маска. Маска - це, скажімо, щось таке, що може закрити вам обличчя. Але маски бувають різного виду. Адже, наприклад, є маски різних звірів і птахів, є маски риб, є просто маски, щоб закрити обличчя, якщо для цього потрібно його закрити.

Якщо робити найпростішу маску, то тут нічого складного немає. Справа в тому, що можна просто зробити вирізи для носа і очей, і причепити гумку. Це потрібно для того, щоб маска не спадала з лиця. Адже потрібно зробити так, щоб гумкою зачепити ззаду на потилицю, і щоб ця гумка тримала маску.

Далі, якщо ви хочете з шапки зробити маску якогось звірка, то в такому випадку, спочатку виберіть, якого звіра саме ви б хотіли зімітувати, а потім приступайте до викрійці.


Потрібно викроїти з паперу потрібного звірка, і потім вже акуратно вирізати його з вашої шапки, якщо звичайно, вам цю шапку не шкода.

Природно, що вам доведеться все робити акуратно, і ця справа не є півгодинним заняттям. Адже подумайте, потрібно намалювати, викроїти, потім вже приступати до обробки вашого головного убору. І це може зайняти взагалі-то не один день роботи.

Якщо ви готові до такого розкладу справ, тоді починайте роботу прямо зараз!

А поки ви роздумуєте, даю вам одну відеопрезентацію, яка, можливо, дасть вам можливість спробувати себе в іншій справі, тобто, у виготовленні маски інший, якщо не звіра:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? v = w43DeRDdrqQ

Бажаю вам здоров'я!