Випічка на топленому салі має незвичайний аромат і смак. Способів топити сало, як топити масло, всього один. Він дуже простий і не трудомісткий. Перед тим, як топити сало, потрібно приготувати велику, бажано емальовану, каструлю, друшляк з марлею, і банку, або жароміцний посуд для зберігання готового продукту.

Сало перед топленого помити, зняти шкірку. Потім подрібнити дрібненькими кубиками або пропустити через м'ясорубку. Розігріти плиту, і поставити сало в каструлі на маленький вогонь, додавши краплю води для того, щоб сало не початок підгорати. Через кілька хвилин потрібно підвищити температуру, і через рівні проміжки часу поступово збільшувати вогонь до того моменту, коли сало почне кипіти.


Але намагатися не перевищувати температуру більше 120 градусів, інакше жир почне горіти. Коли сало буде добре кипіти, догори почнуть підніматися частинки сала - шкварки. Але сало має продовжувати топитися до того часу, коли шкварки почнуть осідати на дно. Топлене сало готове. Тоді починається наступний етап приготування топленого сала. Треба взяти друшляк накрити марлею і процідити сало в посуд для зберігання, накрити кришкою і швидко поставити в морозилку. Тоді готове топлене сало матиме білосніжний колір і однорідну ніжну текстуру без крупинок. І ще, після проціджування на марлі залишаться шкварки, які можна не викидати, а можна знайти їм застосування в кулінарії. Наприклад, прожарити з цибулею і зробити заправку.