Питання цікаве, і актуальний. Але, прикраса дитячих страв, може зайняти якийсь час. Як це зробити? Як швидко прикрасити дитяче блюдо? Відповідь на питання легкий, але справа складніша. Прикрашати можна по різному головне, щоб страва сподобалося, дитині і було не сильно шкідливим для нього. Ось список, чим можна прикрашати дитячі страви.

Найбільше під прикраса підходить ковбаса, фрукти, горішки, хліб, і багато іншого . Те, що перераховано - найактуальніше прикрасу. Чим прикрашати зрозуміло, а от як прикрасити? Як було написано, для прикраси підходить ковбаса.


Так ось шматочок ковбаси можна надрізати злегка внизу навпіл. Зверху акуратно розкласти маленькі шматочки різних тпов інший ковбаски і вже вийшла сама красуня сонечко. Це один з тисячі рецептів. Перераховувати можна довго і нудно. Найголовніше, щоб була фантазія як щось зробити, і тоді все може вийти. Наприклад, з двох шматочків хліба може вийти мобільний телефон. Можна задуматися: Як це зробити? А якщо спробувати - все можна, якщо є любов до дитини і фантазії.

Ось і відповідь на питання: Як прикрасити дитячі страви - потрібно мати фантазію і продукти, з яких можна зробити прикрасу.