Потрібно знати, що перед спробою стерти лак з одягу, її в жодному разі не можна піддавати пранню. Це процедура екстрена та негайна. Працювати потрібно з сухою тканиною.

Перший варіант боротьби з лаковим плямою це використання плямовивідника. Метод є швидким і ефективним. Якщо такого засобу під рукою не виявилося, переходимо до другого варіанту - це розчинник. Його потрібно налити на зіпсований ділянку одягу і потерти щіткою до повного зникнення чітких меж плями. Після виконаної роботи прополоскати річ і вивісити на свіже повітря до повного висихання. Ну і третя відповідь на питання, як видалити лак для нігтів з одягу - використовувати ацетон, яким перед цим стирали залишки лаку з своїх нагідок.


Для цього потрібно взяти рушник з махри або бавовняні серветки. Розстелити на зручному місці, зверху покласти область зіпсованої речі і потихеньку капати засобом на пляму зсередини. Таку процедуру потрібно проробляти до повного зникнення небажаного сліду.

Як видалити лак для нігтів з одягу звичайно добре знають працівники хімчистки. Тому краще скористатися їх послугами. Але якщо все ж вдаватися до самостійного виправлення манікюрних помилок, то обов'язково треба пам'ятати, що для різних тканин підійдуть різні способи видалення лаку. І в будь-якому випадку, перед тим як нанести засіб видалення, потрібно обов'язково перевірити його вплив на тканину з внутрішнього боку виробу.