При підготовці до весілля вкрай важливо художньо прикрасити меблі, столи стільці, задрапірувати стіни, поставити арки, розвісити всюди накидки, стрічки, підвісні ліхтарики, розставити квіти, скільки ще всього жодна пара не може уявити, коли тільки починає планувати своє незабутнє торжество.

Все стільці для гостей зазвичай просто обходяться накидками, частіше стандартними спеціально зшитими для банкетів в ресторанах і кафе, вони прикрашені бантами або мереживами, ніжних забарвлень. Якщо весілля виконана в якомусь одному переважному кольорі, то можна пов'язати на стільці стрічки таких відтінків. Слід продумати, де буде місце для вкраденої нареченої і цей стілець прикрасити красиво також необхідно.


На столах зазвичай прийнято розставляти квіти, дуже гарно виглядають композиції в Мартинка, зі справжніх квітів, стрічок, паперу, страз і бус. Слід продумати всі дрібниці в розстановці меблів, наприклад, як прикрасити стілець і стіл для тамади, організувати місце для музикантів, розмістити десь стіл для короваю і, звичайно ж, торта. Останній зазвичай накривається вишитими рушниками. Тут же поруч можна розставити подаровані квіти в приготованих заздалегідь вазах. Не можна забувати про килимову доріжку, яка надає урочистості заходу, частіше звичайно використовується червоного кольору, але цілком можливо вибрати більш незвичайний варіант поєднується із загальною обстановкою.