Іноді виникає питання чому дитина багато п'є, значить проблеми з імунною системою. Всім відомо, що щоденні прогулянки, навіть часом при самій поганій погоді і постійний вплив ультрафіолетових променів на організм малюка більш ніж важливо в період становлення незрілого організму. Але чи справді тільки цих факторів досить, щоб імунну систему зміцнити.

Часто навіть чітко пророблена харчування і спеціально підібрані вітамінні комплекси не можуть 100% впоратися з цим завданням. Що ще може допомогти при формуванні здорового і щасливого життя малюка. Це можуть бути, і організовані і ретельно підібрані процедури загартовування і обов'язкова фізичне навантаження, яке дозволить поліпшити загальний стан м'язової маси дитини, що також сприятливо відіб'ється на самопочутті.


Чимало важливим є глибокий, своєчасний і регулярний сон. Необхідно намагатися весь час дотримуватися відповідають віку режими відпочинку. Не зловживати надто солодким, дуже жирним і надмірно гострим, як би дитина не хотів харчуватися такою їжею, збалансована здорова їжа надзвичайно важлива. Звертати увагу потрібно на такі вітаміни як A, B, C, D. Коли це є можливим, необхідно уникати застосування медичних препараторів. І, звичайно ж, постаратися створити своїй дитині повноцінну наповнену радісними моментами життя.