Це питання вельми цікавий, і, думаю, його потрібно розглянути більш докладніше.

Як відомо, робот - це пристрій, який може виконувати різного роду функції. Наприклад, є людиноподібні роботи, які зараз вже не в новинку. Зараз роботів використовують у різних сферах людського життя. Пам'ятається, що в дитинстві були такі заводні роботи-місяцеходи, яких варто було завести, і вони ходили собі по кімнаті. Але це іграшкові роботи, а справжні роботи аж ніяк не просто ходять. Зараз навіть є роботи-пилососи, які можуть прибирати за вас квартиру. Це вже не фантастика, а реальність. Вам вже не потрібно буде ходити по кімнаті, щоб прибрати сміття, бо робот сам це зробить за вас.

Так що, роботи все більше і більше заміщають людей в різного роду, як наукових працях, так і по дрібницях .


Ну скажіть, навіщо вам витрачати свій дорогоцінний час на прибирання, якщо можна використовувати робота! А ви собі спокійно будете займатися своїми справами.

Що ж стосується того, як зробити робота-павука, то тут потрібно знати, з чого ви будете його робити, і, головне, як робити. Якщо ви серйозно вирішили зайнятися цим, то подивіться якийсь фільм, де є роботи-павуки, і тоді вирішуйте.

А поки ви думаєте, я пропоную вашій увазі переглянути одну відеопрезентацію на тему того, як зробити робота -паука. Тут цей робот робиться з скрепок:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch?v=saCNnB5vFMA

Попробуйте, можливо, що це те, що вам потрібно. Думаю, що в кожному будинку знайдеться багато скріпок, а ні - так купити можна в канцелярському магазині.

Бажаю вам успіху!