Так, багато хто з нас люблять розводити, або просто мати різного роду тварин. Як правило, і це моя думка, яку я нікому не нав'язую, ті, хто так захищає вже собак і кішок, як правило ненавидять людство. Тобто, це та порода людей, яка шукає, ким би можна було б покерувати, попріказивать, відчути себе сильними. Адже тварина що, його можна надресирувати, воно міркувати не буде, а буде робити те, що йому накажуть, і міркувати не буде. А з людиною, якщо і можна щось зробити, то не з кожним, людина може ще й зробити вигляд, що робить, а зробить все одно по-своєму.

Адже сильно прив'язуватися до тварин ті, хто хоче мати або слухняних виконавців, або тих, кого б можна було вважати вічними дітьми.

Хоча не можуть зрозуміти, як можна любити тварину більше людини.


Але, це вже як говоритися, кому як і що.

Що ж стосується того, як стригти собак, то кожну собаку стрижуть по-своєму, і тут потрібен певний підхід, певне знання. Так, до речі, ті, хто так любить собак і кішок, доходять до такої ницості, що з дитинства їм обрізають їх законні органи, такі, як хвости і вуха. Цим, я думаю, вже все сказано.

Так, так от, кожна порода собак стрижеться по своєму. Для того, щоб правильно стригти йоркширського тер'єра, пропоную вам переглянути одну відеопрезентацію, яка, я думаю, може вам допомогти розібратися у вашій проблемі:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? V = WpnzJNGqTkA

Я сподіваюся, що ця відеопрезентація вам допоможе, і ви зможете розібратися в правильності ваших дій.

Бажаю міцного здоров'я та успіху!