Тим, кому доводилося мати справу зі старими телевізорами пам'ятають, як просто було налаштувати телевізор. Вся настройка полягала в тому, що вам потрібно було на блоці крутити коліщатка. Причому, були такі телевізори, де блоки висувалися. У мене самого був такий телевізор, і я можу собі уявити, як це робилося. Принцип такий, що на кожну кнопку малося своє коліщатко. Так от, налаштовувати ці коліщатка було інтуїтивно просто, адже навпроти кожної кнопки було своє коліщатко, тому-то й легко. Крутиш собі коліщатко, і дивишся, який канал буде на ньому.

На сучасних телевізорах трошки складніше. Взяти хоча б телевізор "Філіпс". Спробую вам розповісти, як потрібно налаштовувати цей телевізор.

Отже, шукаємо на куль ті дистанційного керування кнопку, де намальований будиночок.


Тиснемо кнопку, і у нас з'являється меню. У цьому меню шукаємо пункт "Конфігурація". У свою чергу шукаємо там пункт "Установка. А ось тут шукаємо пункт" Налаштування каналів ". Тут є пункт" Автоматична установка ".

Після цього шукаємо кнопку" Почати "і натискаємо її. Далі з'являється кнопка" Перевстановлення каналів ". Якщо ви натиснете цю кнопку, то первісна установка каналів буде видалена, і почнеться новий пошук. При знаходженні каналів, цифрові канали будуть встановлені першими, а аналогові вже після них, це як за алфавітом. До речі, при налаштуванні каналів можна вибрати будь-яку країну, яка доступна на поточний момент. також, тут можна налаштувати і швидкість, і інші параметри, які доступні в даний момент. П закінчення пошуку натискаємо "Готово".

Бажаю вам здоров'я!