Ну, паперові хлопавки - це невинне розвага, яка нікому не заподіє шкоди. Хіба що, коли ви будете робити ці хлопавки, і потім використовувати, то після використання цих хлопавок, буде краще, якщо ви їх викинете в сміттєвий ящик, як і належить робити зі сміттям.

В свій час. нам доводилося розважатися подібними штучками, так як ніякої небезпеки в цих речах немає. Правда, знаходилися такі, хто поступав, грубо кажучи, як свині, розкидаючи свої використані падлюка де попало. Ну, як вже говоритися, тут принцип того, що дурню дай в руки і просту мітлу, так він її перетворить на знаряддя сатани і диявола, не важливо, морського, річкового або підземного.

Сама найпростіша хлопавка робиться приблизно так: беремо м'який папір, але не сильно м'яку. Але товсту теж небажано.


Далі, згинаємо папір так, щоб у нас обидва кінці по ширині зігнулися, і у нас вийшла як би лінійка. Причому, потрібно зігнути так, щоб один кінець був уже, інший трохи ширше. Причому обидва кінці повинні накладатися один на одного. Далі, з обох боків робимо загини. Загини потрібно робити так, щоб можна було один кінець вставити в інший. При цьому виходить свого роду конвертик.

Далі, на зворотному боці конвертика злегка намоченим пальцем робимо отвір. Суть в тому, щоб можна було надути таку споруду. Після цього хлопавка готова до використання.

можете надути цей конвертик, покласти на долоньку і різко прихлопнуть.

В залежності від того, якої товщини папір у вас може вийти непоганий бавовна.

Бажаю приємного розваги!