Як говоритися, це кожному своє. Справа в тому, я, якщо чесно, не можу собі уявити, як буде стояти на столі машинка, яка зроблена з паперу. Хоча, є безліч способів поставити таку річ на стіл. Що не кажи, а це все-таки мистецтво, щоб зробити своїми руками з паперу машинку.

Можна, приблизно, зробити таким чином: якщо у вас є іграшкова машинка, то поставте її перед собою. Далі, ваше завдання вибрати, з чого ви будете робити машинку, тобто, з простої, тонкого паперу, або з картону. Адже картон це теж папір, тільки досить товста, в порівнянні зі звичайною.

Отже, приступаємо. потрібно вирізати нижню платформу, на яку будуть кріпитися всі інші частини. Тут все залежить від тієї моделі, яку ви будете використовувати. Далі, вам потрібно буде вирізати або навіть просто зробити з аркуша паперу те, що буде називатися дахом, дверима та вікнами.


Думаю, що це не складе труднощів. Єдине, що потрібно буде згинати так, щоб вийшли у вас заднє і переднє скло. Двері та вікна можна вже вирізати у цій імпровізованій коробки.

Далі, у нижній частині коробки, яку ви будете кріпити на платформу, потрібно буде зігнути боку так, щоб можна було зігнутими кінцями приклеїти до платформи вашу імпровізіруемий коробку.

Ось вам машина, правда без коліс.

А поки ви думаєте і роздумуєте, то подивіться ось цю презентацію, яка розповідає, як робити з паперу машинку:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? v = 6aWqJQtgRzU

Думаю, що ця презентація вам підкаже, як і що потрібно робити в таких ситуаціях.

успіхів!