Справа в тому, що малювати що-небудь, це не просто мазати по палітрі або по папері, потрібно вміти малювати, потрібно підходити з почуттям до того, що малюєш. Є один спосіб намалювати апельсин, але не знаю. чи підійде це вам чи ні. Для того, щоб намалювати апельсин, візьміть папір, і акварельні фарби. Бажано, щоб ви взяли з холодильника апельсин, щоб він був у вас перед очима. Далі, дивлячись на ваш фрукт, спробуйте на ньому зосередитися.

Спробуйте подумки уявити собі його. Оскільки куля намалювати вам не вдасться в повному обсязі, то малюємо, або куля або овал. Адже апельсини не буває ідеально круглими. А малювати можна жовтогарячими барвами. Все залежить від тонів забарвлення вашого фрукта. Далі, після цього потрібно буде замалювати те коло, який у вас вийшов в наслідку.


на одній стороні фрукта можна намалювати держак, щоб вийшло, що цей фрукт є фруктом, а не якийсь безглуздою фігурою.

а взагалі-то, можна малювати такі речі різними способами. Можна навіть малювати в комп'ютері в простому редакторі, який називається "Paint". Знаходиться він по шляху "Головне меню", "Програми", "Стандартні", "Paint".

Тут є певні інструменти, за допомогою яких ви зможете намалювати не тільки апельсин, але й більш складні речі.

А ось пропоную вам переглянути одну відеопрезентацію, яка розповідає, як можна намалювати апельсин за допомогою програми "Adobe Photoshop":

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? v = ttM2c5yRypE

Думаю, що вам це вельми сподобатися і ви розберетеся.

Бажаю вам удачі!