Давайте розберемося в цьому питанні докладніше. Справа в тому, що, очевидно, тут мається на увазі те, щоб зробити букет з паперових квітів. Хоча, є і цукеркові букети, хоча, здавалося б, що букет може ставитися, або до смакової букету, або до квіткового.

Ну, для початку вам потрібно зрозуміти, з яких ви квітів будете робити букети. Справа в тому, що букет, це не завжди просто пучок квітів. Адже ці квіти можуть бути різними, але не просто різними, але, і, ясна річ, різнобарвними.

отже, подумаємо над цією проблемою. Для того, щоб зробити букет з паперових квітів, вам багато чого, думаю, робити не доведеться. Найкращий спосіб зробити букет з паперових квітів, це спочатку зробити ці квіти.

але якщо у вас з якоїсь причини не виходить зробити паперові квіти, то, в такому випадку, ви просто можете купити ці квіти.

А вже далі, коли ви купите ці квіти, то ви можете просто їх зібрати в пучок, і акуратно скріпити дротом або іншим матеріалом включаючи і нитку.

Так, до речі, для того , щоб скріплювати і збирати букети, вам потрібно буде знати, які кольори з якими поєднуються.


Коли ви підберете потрібні кольори, тоді і зможете скласти потрібний вам букет. як говоритися, це для вас буде домашнім завданням, щоб ви могли самостійно підібрати колір.

А поки ви думаєте і роздумуєте, то пропоную вам переглянути одну відеопрезентацію, яка вам розповість, як можна робити букет з паперових троянд. Думаю, що це вас наштовхне на певні думки:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? V = 86aBl5UhGo4

Сподіваюся, що я зміг вам чимось допомогти.

Успіху і успіху!