Такі речі, як ковзани, виявляється, теж потрібно точити. Але не просто точити, їх потрібно вміти нагострити. Справа в тому, що все не так просто, як може здатися на перший погляд. А ось чому: коли ви їдете на ковзанах, то ковзани зрізають частину льоду. Як відомо, при терті частинки льоду плавляться, тобто, нагріваються і тануть, і тоді створюється додаткова водяна плівка, яка і допомагає ковзати ковзанам.

Якщо ковзани наточени занадто, тоді у вас буде така ситуація, ніби ви їдете не по льоду, а по піску, якщо ж навпаки, ковзани затуплені, то ноги у вас будуть роз'їжджатися, і ви можете просто-напросто впасти і травмуватися. тому-то, ковзани потрібно натачівать правильно, щоб не переборщити.

Так от, ковзани можна наточити і в домашніх умовах, без спеціального верстата.


Для цього потрібно буде взяти такі речі, як напилок, і лещата. Лещата для того, щоб можна було затиснути коник для зручної заточки. Адже ви ж не будете точити коник як ніж, справді! Це взагалі-то трудомістка і вимагає точності робота. Найкраще, це заточувати ковзани за допомогою напилка діаметром чотири міліметри. Так, і коли ви будете заточувати ковзани, то потрібно буде з дерев'яного бруска зробити пристосування, яке послужить для того, щоб вставити в нього напилок.

Для наочності того, як правильно потрібно точити ковзани, я хотів би вам запропонувати переглянути одну відеопрезентацію, яка розповість вам про те, як ви зможете наточити ковзани в домашніх умовах, при цьому не пошкодивши лезвие:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch?v=838a65ihWTA

Успехов!