Питання, як кажуть, відноситься до абстрактних.

Справа в тому, що незрозуміло, в якому плані перейменувати посилання, чи то в своїй адміністраторській, чи то ту посилання, що вам дали.

Якщо ви хочете перейменувати посилання, яке ви даєте, але вона виявилася неправильною, то можна зробити наступне: копіюємо посилання. Далі, відкриваємо звичайний блокнот. Вставляємо це посилання. Ось тут ви і зможете відредагувати потрібне, прибрати або додати потрібну. Після цього копіюємо те, що відредагували.

Далі, відкриваємо "Microsoft Word". Після того, як ви його відкрили, робимо наступне: Натискаємо контекстне меню, або це робиться правою кнопкою мишки, або ж клавішею на клавіатурі. Після цього шукаємо в контексті "Гіперпосилання". Заходимо туди. Відкривається діалогове вікно, де вам потрібно написати адресу посилання.


Ви просто туди вставляєте ваше посилання, та натиснути клавішу Enter. Все, у вас з'явилася потрібна посилання.

після цього ви зможете це посилання відправити вашому другу або брата чи свата, загалом, кому хочете, тому і відправляйте.

Якщо ж ви хочете , наприклад, відредагувати посилання, скажімо, у себе на сайті, то в такому випадку, вам потрібно зайти в свою адмінку, і знайти налаштування вашого сайту. Тут ви зможете перейменувати головну сторінку, або ж перейменувати якусь сторінку, яку потрібно вам відредагувати.

загалом, як бачите, особливих складнощів в цьому немає, просто потрібно знати, що і як робити, а далі буде все шляхом. потім самі будете дивуватися, що раніше у вас щось не виходило, а тепер вийшло. Як горішки будете клацати.

Бажаю вам успіху!