Я з дитинства захоплювався такими речами, як хімія. Взагалі то. хімія, на мій погляд, це одна з тих наук, яку найбільше проклинають, і на яку звалюють усі біди людські, хоча, якщо добре розібратися, то винні у всьому самі люди, а не хімія, адже це вони не вміють використовувати хімікати на користь. Як завжди, вони передають куті меду добрива, як завжди вони щось роблять не так, як слід було б робити.

Загалом, хімія і атомна енергетика страждають найбільше. Адже людям не хочеться визнавати, що ніхто крім них не винен у їх проблемах.

отже, одна з найцікавіших речей, це вирощування кристалів. спробуємо розібрати, як же з цукру можна зробити кристал.

Отже, робимо цукровий сироп, і нагріваючи воду розчиняємо цей цукор. А нагрівати воду потрібно для того, щоб якомога більше розчинилося цукру.


Як відомо, багато речовини при нагріванні, у воді розчиняються сильніше, ніж в прохолодній воді. Отже, розчиняємо цукор, і нагріваємо воду. А розчиняти потрібно до тих пір, поки цукор буде розчинятися у воді. Потрібно довести цю справу до кипіння. Далі, потрібно зробити центр, на якому буде утворюватися кристал.

Дл я цього підійде волосся. З сухої речовини, з цукру, вибираємо відповідний кристалик, і обмотуємо волосом. Інший кінець опускаємо в сироп. Тут чим повільніше остигає розчин, тим більше правильної форми буде виходити кристал.

І, уважно стежте за тим, який рівень рідини буде у вашому посудині. Якщо що, то потрібно буде доливати сироп.

так само вирощуються і інші кристали, скажімо, солі.

Успіхів вам!