Швидше за все, це питання задає молода мама, яка, напевно, поняття не має, як шити взагалі спідниці і взагалі, як шити.

Справа в тому, що для того, щоб шити дитячі спідниці, потрібно спочатку виміряти своє чадо, щоб можна було б знати, якого розміру шити спідницю. До речі, якщо у вас вже є дитяча спідниця, то можна зшити за зразком цієї спідниці, бо стара спідниця може бути предметом наочного посібника.

Але це можна зробити тільки в тому випадку, якщо ви, звичайно, не зіпсували до невпізнання спідниці, або ж не викинули її в сміттєпровід.

Справа в тому, що початкова пошивка починається з того, що потрібно вибрати матеріал того, що ви хотіли б пошити. Далі, потрібно вибрати колір цього матеріалу, адже враховувати улюблений колір дитини теж потрібно. Це тільки в союзі батьки вирішували все за дітей, зараз діти теж мають свої права на вибір, і їм теж може щось подобатися і щось не подобатися.

після того, як ви узгодили колір з дитиною і вибрали тканину, потрібно буде виміряти самої дитини.


Ну, тут уже жінкам самим знати, як це робити, так як здебільшого шиттям жінки займаються, так уже склалося. Хоча, не всі це роблять, можу визнати.

Після обмірювання, вам потрібно буде викроїти потрібну вам спідницю. Це потрібно буде описати, і вирізати з паперу за шаблоном потрібну вам одяг, в даний момент, це спідниця, як відомо.

А ось. пропоную вашій увазі одну відеопрезентацію, яка допоможе вам розібратися, і розповість вам краще, ніж я рассказываю:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch?v=RiJqTUx7fSQ

Думаю, що тепер вам буде легше почати шиття.

Бажаю успіху і здоров'я!