Поговоримо на цю тему докладніше. Справа в тому, що багато, як би це не прикро звучало, але помиляються в тому, щоб можливо було розрахувати зростання дитини. Тобто, вони намагаються зараз визначити, який у нього зріст, і яким він буде, коли виросте.

Але якщо чесно, то це можна було б зробити тільки в тому випадку, якби мама або тато, який намагається розрахувати зростання свого чада врахували, що для того, щоб розрахувати зростання, потрібно спочатку подумати про те, як дитина повинна харчуватися. Адже якими б у нас не були генетичні коди, як би вони не передавалися у спадок, а наявність певних мікро- та макроелементів сприяють або не сприяють зростанню дитини.

так, наприклад, щоб дитина могла рости, він повинен вживати їжу, де є багато йоду, кальцію, калію та інших елементів.


Той же йод сприяє виробленню гормонів росту, і навпаки, його відсутність, викликає недолік гормону. Хоча, якщо припустити за методом гомеопатії, то надмірна кількість йоду викликає пригнічення росту, і може призвести до дуже поганих наслідків.

Тут потрібно дивитися, яка реакція дитини на ті чи інші продукти, і не керуватися тим, що , мовляв, він харчами перебирає, а задуматися над тим, що йому дійсно потрібно, а чого не потрібно.

отже, відповідь на це делікатне питання буде таким, що перш, ніж розраховувати зростання дитини, потрібно враховувати раціон його харчування, а так, якщо просто виходити з відносних розрахунків, то ви нічого не зможете домогтися, крім голих чисел.

А тому, придивіться до того, що їсть ваша дитина.

Бажаю вам успіху!