Як говоритися, ліниві люди завжди рухають прогресом, як би там не говорили багато. А адже саме ліниві люди винаходять щось, що могло б полегшити існування їм, особисто. Хоча, потім ті, хто ще лінивіше, вже потім використовують цей винахід на свій розсуд. Хтось у благородних цілях, а хтось у поганих цілях. Це як ніж, який в руках кухаря може нарізати з картоплі акуратні кубики або ромбики, або ж в руках вбивці, який і палицею вбити може, не те, що ножем.

Так, так от, про ледачих. Справа в тому, що іноді буває так, що вам потрібно буде додавати друзів у свої контакти, але їх вельми багато. Погодьтеся, що додавати по одному - це буде вельми довго, а якщо їх, скажімо, ні десять, а сто чоловік, тоді можна задовбали!

Отже, є спосіб, який може допомогти вам в додаванні багатьох контактів в ваші друзі.


Для того, щоб ви могли зробити це, проробляємо наступне: заходимо у ваш аккаунт. Після того, потрібно буде зайти в ваш альбом фотографій, далі, заходимо на сторінку фотографії вашого майбутнього контакту.

Далі, натискаємо "Відзначити людини". Після цього, в браузері, в адресний рядок контакту потрібно буде вставити один скрипт, який ви зможете знайти в Інтернеті. На жаль він вельми великий, тому у мене не вийде його вставити в цей пост. Але ви в "Гуглі" зможете знайти цей скрипт і його опис.

Я сподіваюся на те, що моя підказка допомогла вам розібратися дещо в чому, і ви зможете зорієнтуватися в подальших пошуках.

але однозначно скажу, що потрібен саме цей скрипт, який допоможе відзначити вам всіх друзів.

Удачі вам!