Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні. Справа в тому, що такі речі, як кубик-рубик, це така іграшка, яка може бути те саме свого роду головоломкою. Природно, що кубики-рубики, це досить-таки не зовсім цікаве заняття, хоча, це кожному своє і кожному що подобатися.

Сама назва "кубик-рубик", вже, я думаю, буде зрозуміло багатьом. Справа в тому, що ця назва говорить як би про те, що потрібно рубані шматки з'єднати в одне, щоб вийшов один великий композит, в даний момент, це куб. До речі, такі речі бувають не тільки в кубах, але і в пірамідках, змійках та інших фігурках.

Так от, складання кубика-рубика полягає в тому, щоб не просто його можна було зібрати, а зібрати так, щоб кожен колір підходив за певним кольором, щоб кольори в одному місці збігалися з іншими.


Загалом, ви можете збирати, але може так статися, що щось не підійде за кольором. Як правило, такі іграшки продаються розібраними, адже нецікаво, якщо вже зібрані, а ну, збери сам, може щось у тебе і вийде, дружок!

Кубики-рубики бувають різних розмірів, і тому-то , у багатьох виникають такі питання про те, як їх потрібно збирати, хоча, якщо чесно, то техніка-то у них однакова, аби збігалися кольору, і щоб у вас не було проблем з композитами квітів і фігурок, окремих кубиків.

Пропоную вам переглянути одну відеопрезентацію, яка вам допоможе розібратися з тим, як же можна збирати кубики розміром два на два. Думаю, що це вам дещо в чому допоможе і ви отримаєте певне уявлення про цю справу:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? V = 1cMiqewAG8I

Удачі!