Це питання досить спірне, оскільки однозначно відповісти на нього досить складно. Але при деяких логічних міркуваннях можна домогтися певних результатів.

Справа в тому, що латиниця це такий алфавіт, в якому звуків більше, ніж набір букв. Як відомо, в латиниці двадцять шість букв. І буває так, що якщо хочеш написати певне слово, з'ясовується те, що не вистачає букв, щоб написати це слово.

Ось з іменами буде велика плутанина, особливо, якщо людина крім кирилиці нічого не бачив. Це не в образу, просто навіть не всі ті, хто вивчав англійську мову, вміють читати, не те, що писати, латинські літери.

Коли кажуть "англійські букви", то це не є правильним, адже літери -то все ж латинські, а не англійські, просто багато мов Європи використовує латиницю.


Але там, в цих мовах є свої знаки, свої літери.

Так, так от, щодо написання імен на латиниці. Давайте, наприклад, візьмемо той же англійську мову. Там є свої граматичні особливості. Наприклад, моє ім'я Валентин пишеться по-англійськи Valentine, і вимовляється "Валентайн". Якщо писати ім'я Ірина в зменшеній формі, то писатися так і буде Ira, але читатися буде "айре".

Так що, не завжди ми пишемо на англійській імена, як треба писати, все ж є і свої особливості , як в написанні, так і у вимові.

тому, коли ви пишете своє ім'я, ви повинні знати точно, як пишуться конкретно ваші імена. Наприклад, Андрій пишеться, як Andrey. Тут потрібно враховувати, що є звуки, які в англійському вимовляються, але не пишуться. їх треба замінювати поєднаннями букв.

Успіхів!