Не багато любителі кави знають, як його правильно зберігати, щоб він не втратив свого смаку та аромату? Як зберігати каву в зернах, де, в пакеті чи в папері, в теплі або в холоді?

Головний ворог кави в зернах - це повітря. Повітря активізує окислювальні процеси масел кавових зерен і веде до його швидкого старіння. Найкращий варіант зберігання кави - у фользі або вакуумній упаковці. Така упаковка не пропускає вологу і повітря, при цьому зберігаючи аромат і допустиму вологу зерен.

При нерозкритій упаковці кава може зберігатися до 12 місяців. Відкриту упаковку можна зберігати не більше трьох тижнів в темному, закритому, сухому приміщенні.

Ретельно запакувавши, зберігати каву в зернах можна в холодильнику. Для того, щоб зберегти аромат кави, молоти його потрібно лише перед приготуванням напою і в обсязі, що не більшому, ніж вам необхідно для заварювання кави в даний момент.

Важливим моментом є також те, що смажена в зернах кава виділяє газ.


Для звільнення зерна від газу перші два дні потрібно "провітрювати" кави, відкриваючи її в день на хвилину, потім закупорити

Якщо, відкривши кави, ви не встигаєте його використовувати протягом двох тижнів, то можна заморозити зерна. Необхідно звернути зерна кави в поліетиленові пакети в кілька шарів, випустивши попередньо все повітря і покласти в морозилку. При подібній герметичній упаковці кава може зберігатися близько двох місяців. Після того, як ви розморозили зерна кави, то повторно заморозити не можна