Іноді буває так, що на дублянці з'являється негарне масну пляму. Як же видалити жирну пляму з дублянки?

Свіжі плями від жиру найкраще виводити за допомогою адсорбентів - картопляного крохмалю або тальку. Потрібно промокнути паперовим рушником пляму і присипати його товстим шаром порошку. Зверху накрити паперовим рушником і покласти вантаж на дві години. Після цього адсорбент потрібно струсити щіткою.

Так само жирні плями видаляються гумовою щіточкою для замші, яку можна придбати в будь-якому великому супермаркеті або взуттєвому магазині. Потрібно цієї щіточкою акуратно потерти забруднене місце. У тому випадку. якщо під рукою такої щітки немає, а пляма необхідно видалити в терміновому порядку, то можна використовувати звичайний шкільний ластик або наждачкою №0.

Видалити жирну пляму з дублянки можна і рідиною для миття посуду.


Вона чудово очищає дублянку, не пошкоджуючи її. Краплю кошти потрібно нанести на дублянку і почистити його поролоновою губкою. Потім протерти дублянку вологою чистою тканиною.

Плями від жиру так само виводяться очищеним бензином. Потрібно змочити ватний диск в бензині і обробити їм забруднені ділянки. Після очищення дублянки потрібно протерти її вологою ганчірочкою. При роботі з бензином потрібно дотримуватися правила та безпеки: знаходиться подалі від вогню і під час чищення вироби вийти на відкрите повітря. Перед тем. як скористатися останнім способом, необхідно протестувати бензин на шві або іншому не сильно помітному ділянці виробу.