Для того щоб зшити популярну і відому героїню російських казок бабу ягу нам знадобиться: клей, тканину, пластилін, картонний стаканчик, олівець, дерев'яні гілочки, нитки для в'язання, соснова шишка з хвостиком і папір.

Як зшити бабу ягу - візьмемо олівець і за допомогою ниток до нього прикрутимо невеликі гілочки, у нас повинна вийти мітла для баби яги.

До дна пластикового стаканчика приклеїмо тканину і хвоинки, повапниш весь стаканчик пластиліном, таким чином, ми винайдемо казкову ступу.

На хвостик шишки прикріпимо пластилін і змайструємо голову нашої казкової героїні.

З тканини створимо хустку, такого розміру, який підійшов би для нашої баби яги. Для цього ми виріжемо квадрат і складемо його у формі трикутника.


Приклеїмо його до голови і закріпимо шпилькою. На обличчі намалюємо очі, ніс, не забудемо зліпити ніс з горбинкою.

Руки і ноги можна зробити з гілочок, закріпивши їх до шишки за допомогою пластиліну. Для рук краще використовувати розгалужені гілочки, вони будуть нагадувати форму пальців, а для ніг просто прямі палички. В якості одягу з залишився тканини можна зшити фартух і народити нашу героїню в цей чарівний наряд. Дно стаканчика закріпимо папером і пластиліном і помістимо туди бабу ягу. Щоб вона міцніше трималася, застромимо її ногами в пластилінові дно ступи. В її руку за допомогою клею помістимо мітлу. Нашу готову іграшку помістимо на стіл або на поличку. Також можна стару ляльку за допомогою акрилових фарб перетворити на чудову бабу ягу.