При виконанні дитиною завдання з правопису рекомендується, щоб поруч з ним були присутні дорослі. Слід похвалити його за акуратно написану букву, так як він надалі захоче черговий раз почути похвалу в свою сторону.

Як поліпшити почерк дитини, якщо щодня виконувати з ним комплекс вправ. Найважливішим фактором у процесі правопису є правильна постановка руки при листі і правильно обрана ручка. Щоб уникнути втоми у дитини при виконанні письмового завдання, слід придбати спеціальну ручку з заглибленнями для пальців. Перед написанням уроків рекомендують трохи пограти, адже для красивого і каліграфічного почерку важливо розвивати дрібну моторику дитини.


У цьому допоможуть заняття ліпленням, малювання, масування пальчиків. Щоб зацікавити дитину займатися листом, рекомендується писати з ним міні-розповіді про те, який мультяшний герой йому найбільше сподобався. Якщо він виконав завдання на "відмінно", слід поставити йому гарну оцінку або дати цукерку. Ще одним ефективним способом можуть служити зошити-прописи. Рекомендується купити кілька зошитів, щоб разом з дитиною по черзі писати букви з прописів. Слід запам'ятати, що не треба наполягати на безвідривному листі. Потрібно дати дитині невелику перерву для того, щоб послабити руку, адже це полегшить процес правопису.