затоновані стекла свого авто прямо у дворі свого будинку труднощів не складе, при цьому немає потреби володіти якимись спеціальними навичками або хитромудрими пристосуваннями. Можна скористатися деякими простими хитрощами, як тонувати машину самому, не вдаючись до послуг автосервісу. Як можна до речі для цієї мети підходить спеціальна плівка, вибрати яку можна в багатьох салонах, які торгують автозапчастинами або автоаксесуарами.

Перш, ніж почати машину тонувати, її необхідно як слід помити, а стекла, підготовлювані до тонування, ще й знежирити будь-яким розчинником: спиртом, бензином або ацетоном. Далі, треба нарізати плівку за розмірами і формою скла з невеликим нахлестом в розмірі 5- 10 міліметрів.


Перед обклеюванням поверхню скла (зазвичай це внутрішня сторона) змочується слабким мильним розчином, що б клеїться плівка не відразу прилипла "намертво" і її положення на склі можна було коректувати. Звільнивши будь-який кут тонуючої плівки від захисного шару, його кріплять до скла і, поступово витягаючи захист з-під тонування, рівномірно наносять її всю на поверхню. Тепер залишилося розгладити плівку стікером або ж яким-небудь іншим відповідним предметом, що має тонку рівну грань. Починаючи від центру рівномірними рухами розігнати бульбашки повітря до країв. Потім слід зрізати виступаючі надлишки плівки будь-яким гострим інструментом і дати клею просохнути.