Для того що б вирощувати гранат потрібно для початку вибрати місце де він у нас буде рости. Місце має бути таким що б була вода для поливу, але так що б грунтові води не знаходилися занадто високо. При цьому потрібні добрива, що б грунт був більш багата, і придатна для вирощування граната. Гранат є досить теплолюбний культурою, взимку температура повітря не повинна знижуватися більше ніж на 15 градусів. Хоча в деяких районах Криму і на півдні Росії змогли навчитися зберігати дерева, від заморозків вкриваючи з землею.

Як доглядати за гранатом - що б можна було вкривати дерева на зиму, дерева потрібно висаджувати з нахилом, так що б вони були направлені у бік півдня. Розмір ями для посадки не відрізняється від інших дерев.


Дно встеляли грунтом зверху, потім потрібно покласти гною не менше як 10 кг на одне дерево. Потім висаджуватися сам саджанець і присипається пухкої землею, трохи ущільнюється, поле чого потрібно добре полити наше деревце. І далі потрібно робити, так щоб грунт був пухким і добре воложилася, потрібно часто поливати саджанець. Якщо грунт бідна, її потрібно удобрювати, додаючи мінеральні добрива.

У районах, де гранат не треба вкривати, роблять так що б грунт закривала ствол на 10 або 15 сантиметрів, стовбур дерева закривають плівкою так само потрібно зарити його руберойдом або ще яким-небудь матеріалом утеплюючим, що б ствол не пошкодили зайці. При гарному догляді ви можете отримати непоганий урожай граната.