Підводний човен це чудовий винахід людства, вперше описана детально відомим фантастом Жуль Верном, що потім багато в чому проявилося в реальності. У багатьох країнах робилися розробки такої конструкції яка допоможе людині занурюватися під воду без шкоди для здоров'я.

З чого ж складається підводний човен сьогодні ? Звичайно в першу чергу це корпус, часто робиться і по два корпуси, так званий м'який корпус і жорсткий. Оскільки при зануренні на корпусу човна виявляється дуже сильний тиск, то і створюють їх з дуже міцних матеріалів, часто їх роблять з титанового сплаву.

Як влаштована підводний човен - всередині підводного човна є відсіки, які герметично закриваються люками, так що навіть про пробоїні можна задраїти один або два відсіки і не втратити живучості.


У військових підводних човнах так само знаходяться торпедні апарати, для ведення бойових дій, а на атомних підводних човнах знаходитися і ракетні шахти для балістичних ракет,

Так само дуже важлива частина підводного човна це відсіки заповнюються водою, допомагає підводному човні зануритися під воду. При зануренні баластні відсіки заповняться водою, а коли потрібно піднятися вище або спливти, то вони продуваються від води і човен піднімається. На підводному човні обов'язково дожжен присутнім радар і ехолокатор, що дозволяє їм рухатися як би наосліп на слух, яким є акустики, які слухати і дивляться на моніторах де знаходитися човен і хто є поруч.