У сучасному світі люди завжди дуже зайняті, тому перше враження при новому знайомстві з людиною відіграє важливу роль. Зовнішній вигляд людини може залишати враження рішучості і надійності, а може - відчуття самотності і безвиході. Саме в іміджі знаходить своє відображення спосіб життя людини і його думки.

Імідж - це незмінне єдність внутрішнього і зовнішнього.

Виникає питання - як створити імідж? Для цього важливо прагне до формування своєї індивідуальності і знаходженню свого особистого стилю. Щоб створити імідж практично не існує вузьких рекомендацій, так як всі люди різні і те, що неприйнятно для одного, то може виявитися добре для іншої людини.


Але виділяють кілька порад, як створити імідж з позитивними результатами.

Першим ділом проаналізуйте себе: ваші прагнення і потреби, свій внутрішній світ і погляди на життя, оцініть свою зовнішність і поведінку, виділіть те, що робить вас унікальним . Але завжди перше, що сприймають люди - це поведінка і зовнішність, як кажуть "По одягу зустрічають". Для створення нового іміджу починати потрібно з зовнішності.

Вибираючи стиль в одязі, не обмежуйте себе ярликами строго одного стилю кшталт "суто офісний" або спортивний. Добре враховувати модні тенденції і правила стилю: підбирати гардероб під ситуацію, вік, чи не поєднувати різнопланові речі, уникати помітності і нав'язливості.