Не рідкісні випадки, коли зустрічаються люди, які не можуть ходити довгий час і носити тісне взуття. У літній час вони намагаються носити сланці, а взимку віддають перевагу просторим чобіт. Болі виникають у ногах носять різний характер. Причини даних неприємностей досить різноманітні: удари, артроз, артрит, травми.

Чому болять пальці на ногах - для встановлення точного діагнозу, необхідно з'ясувати причину, щоб вона не стала проявом серйозної хвороби. Часта причина болю в пальцях може бути викликана ревматоїдним артритом. Таке захворювання приносить сильні загострення. Тут наголошується опухлість суглобів, ниючі болі, скутість в області пальців ніг. При такому захворюванні виникає хронічне запалення суглобів.


Може виникнути лихоманка, а також спостерігається потовщення і деформація пальців. Якщо у вас виявлений ревматоїдний артрит, то на нозі починаються болі в одному пальці, а в процесі загострення залучаються і інші.

Якщо пацієнт має інфекційне захворювання, то лікування протікає із застосуванням антибактеріальних і протипаразитних препаратів. Лікар пропонує використовувати для лікування протизапальні препарати: ортофен, індометацин та інші. У комплекс з ліками обов'язково входить лікувальна фізкультура, також масаж ніг і фізіотерапія.

Коли у пацієнта виникають сильні болі в пальцях, необхідно зменшити на них навантаження.