Так, скільки людей, стільки й думок на землі.

Одні люди придумують ігри, намагаються їх заробити, так як вони мають на це повне право, адже це їх інтелектуальний продукт, інші ж намагаються їх зламати .

Давайте спробуємо розібратися, чому ж багато хто намагається зламати гри. Справа в тому, що так вже склалося, що багато ні за що не хочуть платити, так як вони вважають, чомусь, що все має бути безкоштовно, а інші, нічого не чекають, безкоштовного не хочуть, і хочуть, природно, заробити , щоб мати собі на шматок.

Недарма багато людей переходять на такі комп'ютерні або телефонні системи, які не вимагають широких витрат, бо ті, хто розробляє ці системи недорого беруть.

Я, наприклад, знаю таке, що є така компанія, як "Freedom Scientific", це компанія, яка займається розробкою скрінрідеров для людей з вадами зору, то вони продають ліцензію за таку суму, що за цю суму можна купити непоганий комп'ютер.


Природно, що деякі можуть дозволити собі придбати цю ліцензію, тому і ламають програми.

Так, щодо LSS. От не знаю, але думаю, що розблокувати цю штуку краще компромісним шляхом. Спробуйте зв'язатися з розробником і домовитися з ним на цю тему. Адже якщо розробник не дурень. він повинен привертати до себе клієнтуру. Тому, вважаю, вам краще спробувати з ним домовитися по певній ціні. Адже, як не крути, але кожна нормальна людина хоче отримувати за свою продукцію певну суму.

Адже програми писати теж потрібно вміти.

Так що, ламати гру не варто, краще домовитися.

Удачі вам!