Питання, звичайно, не з легких. Але спробуємо відповісти на це питання.

Як відомо, все в цьому світі не так, як хотілося б, щоб було. Справа в тому, що, як би там не говорили, а криза в світі існує. Хоча, як казав Преображенський Ф.Ф, криза в головах, а не на ділі.

Насправді, наших людей не вчили заощаджувати. Наші люди розуміють під словом "економія" те, щоб купити просто дешевше. Вони не розуміють, що купуючи дешевше, це ще нічого не означає. Адже можна купити за двадцять рублів або за п'ять гривень, ви можете поносити одяг, але через місяць вона у вас розлізеться, і доведеться знову купувати нову. А тепер порахуйте, скільки вам доведеться затратити грошей на "дешеве" задоволення. Чи не краще відразу купити одяг дорожче, але потім проносити її три роки, ніж ці три роки купувати дешеве, яке може обійтися в три рази дорожче!

Питання про оновлення дублянки вельми актуальне.


Адже не всі можуть дозволити собі купити дублянку новіші. Але, погодьтеся, що оновлення старого може вам обійтися більше, ніж покупка нового. Тобто, те ж саме і з технікою. Можна, звичайно, спробувати полагодити, але найпростіше купити нове, ніж тисячу разів латати старе.

Отже, відповідь на це питання буде такий, що краще вам розрахувати, у скільки вам обійдеться покупка нової дублянки та оновлення старої . Порахуйте, і потім спробуйте зробити певний висновок. Якщо виявиться, що покупка вам обійдеться дешевше, то краще купити нову, ніж намагатися відновлювати старе. Навчіться робити вибір і не поспішайте робити поспішні висновки.

Бажаю вам успіху і здоров'я!