Давайте спробуємо розібратися з цим. Справа в тому, що людина так влаштована, що йому постійно потрібно щось винаходити і щось змінювати в житті. Ну не може людина жити без того, щоб щось не зробити і не влаштувати! Адже це і відрізняє людину від тварини, що він може щось винаходити і будувати. Адже "творчість" тваринного доходить тільки для того, щоб робити гнізда і влаштовувати нори, і більше, по суті, ця тварина нічого не може робити.

Як відомо, у людини є будинок. А щоб цей будинок не застудити, що не охолажівать, потрібно мати такі речі, як запори та засуви. Для цього людина придумав не тільки коробки, які називаються будинками, але і придумав, як їх відкривати і закривати.

Можна вважати, що двері - це частина стіни, яка має властивість відкривати і закривати цю стіну.


Адже для того, щоб потрапити в будинок, потрібно зайти туди, а як зайдеш, якщо нету доступу? От і придумали двері.

Отже, двері є більш легких конструкцій і є більш складних. До найбільш складних конструкцій відносяться, наприклад, двері, які мають таку властивість, як складатися. Такі двері мають різну форму і конфігурацію. Але найкращі двері в цьому плані, це двері-гармошка. Ці двері при відкритті розкладаються, а при закритті складаються. Такі, наприклад, стоять в деяких автобусах, але щодо будинку, це вже складне питання. Вони можуть займати багато місця при відкритті.

Пропоную вам подивитися відеопрезентацію, яка показує, як можна встановити двери-гармошка:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch?v=8Z1xXQ7QkbA

Думаю, це допоможе вирішити вашу проблему.