Якщо ви купили новий кухонний гарнітур і не знаєте з чого почати його збірку, то раджу вам звернутися до професіоналів. Часто при покупці кухонного гарнітура входить послуга доставки і складання меблів. Як правило, ці послуги включаються в загальну вартість кухні. Ви могли відмовитися від них і тоді збирати кухню доведеться вам самостійно. Це може зайняти багато часу, та й зборка ваша може виявитися не якісною.

Отже, щоб збирати кухню, все таки працювати повинен професіонал. Тому ви все ще можете замовити цю послугу у постачальника меблів або в магазині, де купувалася ці меблі.

Якщо зараз це вже неможливо або ви не хочете витрачати гроші на складання шаф для кухні, то доведеться займатися цим самостійно. Для цього вам потрібно уважно читати інструкцію до збірки гарнітура.


Спочатку слід перевірити наявність усіх деталей, після приступайте до дій по збору кухні. Будьте уважними, щоб всі деталі були на своїх місцях.

Ви можете збирати кухню разом з друзями, якщо вони готові вам допомогти. Це трохи зможе прискорити процес. Далі, після збору гарнітура, вам потрібно буде прикріпити його на стіни. Знову ж таки, тут повинен працювати професіонал, який заміряв вашу кухню і знає, на якій висоті повинен висіти той чи інший шафу. Але читаючи інструкцію, ви теоретично, зможете самостійно прибити кухонний гарнітур до стіни. Найнеприємніше, що вас може очікувати в результаті - це криво зібрана меблі і криво прибиті шафи, а в іншому може бути все в порядку! Так що цей вибір завжди за вами!