Питання, досить специфічний. Справа в тому, що бувають такі ситуації, коли вам потрібно, десь на сайті внести багато людей, але не будете ж ви вносити всіх окремо, якщо цих людей досить багато, і потрібно сидіти, напевно години дві, перш, ніж ви закінчите роботу. На жаль, в "Вконтакте" не існує певного інструменту, який дозволив би вам відзначити всіх друзів відразу. А шкода! Адже можна було б просто натиснути "Відзначити все", і застосувати настройки додавши своїх нових друзів в контакти.

Не знаю чому, але, очевидно, тут розробники, або не передбачили, або просто не захотіли полегшити роботу людям .

Хоча, ви можете зайти на сторінку зі своїми фотографіями, і там спробувати знайти прапор, або кнопку або, це може виглядати, як посилання, і натиснути на цій настройці.


Вона може називатися "Відзначити всіх".

Існує спосіб, за яким можна це зробити. але він незручний. Суть така, що ви заходите на сторінку зі своїми фотографіями, відзначаєте будь-яку з них, і в адресний рядок браузера вставляєте спеціальний скрипт. На жаль, скрипт великий, і вставити його сюди не виходить, так як він перевищує кількість символів, і тому я не можу його відтворити.

Але суть така, що ви вставляєте в рядок адреси цей скрипт, і натискаєте клавішу Enter. Скрипт повинен буде спрацьований, якщо ви його правильно скопіюєте, і у вас все буде зазначено, і ви можете всіх занести в контакти.

Але це, як я вже сказав, з багатьох причин незручно, бо є люди, які в цьому нічого не розуміють і можуть накрутити бозна що.

Бажаю вам успіху!