Якщо ви вже стали учасником соціальної мережі "В контакті", то вам потрібно вміти зробити аву в контакті! Ава - в народі званий аватар, головна фотографія на сторінці, яку бачать всі користувачі цієї соціальної мережі. Рекомендують встановлювати реальне фото, щоб шукачі вас друзі змогли легко вас знайти. Деякі не люблять встановлювати свої реальні фотографії, хтось зберігає інтригу, хтось вигадує творчі аватарки, загалом у кожного свої на те причини.

Так що якщо ви хочете зробити аву в контакті, то вам потрібно просто завантажити фотографію на вашу сторінку. Це зробити дуже просто.

На головній сторінці, у вікні, де повинна розташовуватися ваша фотографія, а саме це лівий верхній кут, мається активне посилання "змінити фото". Це посилання і допоможе вам зробити аву в контакті! Просто натисніть на "завантажити нову фотографію".


Далі вам потрібно вибрати знімок з потрібної папки на вашому комп'ютері, далі тиснемо "ок" і фотографія буде завантажена. Потім вибирайте мініатюру, ту ділянку фотографії, який буде видно всім вашим друзям або поки не друзям, тобто всім іншим користувачам даної соціальної мережі.

Якщо ви не хочете завантажувати фотографію з комп'ютера, то ви можете зробити миттєвий знімок за допомогою веб-камери, якщо така у вас є. Це зробити вкрай просто! Натискайте на посилання "зробити знімок", і веб камера буде виявлена і запущена в дію. Знімок буде зроблений і відразу ж встановлений в якості вашої аватарки, вам залишиться тільки підтвердити дію, натиснувши на кнопку ок і справу зроблено!