Варто сказати, що вирішувати завдання з геометрії вчать на уроках геометрії в школі. Якщо я не помиляюся, геометрію починають викладати в школі в 7 класі. У цей час вам і потрібно засвоювати основний матеріал, який допомагає і завдання вирішувати, і взагалі орієнтуватися в підручнику з геометрії.

Це просто, коли знаєш формули. Тому, раджу вам вчити і запам'ятовувати формули. Ви можете розвісити формули у вашій кімнаті, щоб вони завжди були у вас на виду. Практика відмінна, оскільки допомагає запам'ятовувати просто візуально те, що навіть не розумієш. Краще звичайно, все-таки зрозуміти те, що вчиш, тоді і зубрити не доводиться, але в цьому випадку, вам потрібно просто розібратися. Якщо ви не розумієте, то підійдіть до свого вчителя з геометрії після уроку і попросіть його ще раз пояснити вам ту чи іншу тему.


На крайній випадок, ви можете найняти репетитора з геометрії. Це не найчастіший вид репетиторів, частіше зустрічаються приватні викладачі з англійської мови або російській, а й є й такі, хто допоможе вам навчитися вирішувати завдання з геометрії. Для цього є спеціальні сайти, в яких реєструються репетитори з найрізноманітніших предметів, у тому числі і з геометрії, так що у вас є всі шанси навчитися вирішувати завдання бути першим у класі з даного предмету.

Але і самий важливий момент - ваша увага і бажання. Перше виходить з другого. Якщо вам цікавий цей предмет, то ви будете концентрувати на ньому багато своєї уваги і тим самим швидко його освоїте. Якщо немає інтересу, то тоді навчитися складніше, залишається вам зубрити і читати підручник!